0,- Kč
Nákup bez registrace!
Nákup s registrací

   

Rukavice Bolid® Leopard B Race

Zařazení do kategorií

Rukavice Bolid® Leopard B Race
1250 bonus bodů
Velikost rukavic:

Rukavice ze série Race. 100% kožené rukavice jsou vyrobeny z telecí kůže nejvyšší kvality, takzvané anilinové kůže (Bolid anilinu®).

Výrobce: BOLID ®
Uvedení do prodeje: 22. 03. 2012

Dostupnost: U dodavatele
Záruční doba: 24 měsíců
Sazba DPH: Základní (21%)

PresentNákupem zboží získáte 62 bonus bodů

1.042,- Kč 1.260,- Kč
cena bez DPH cena s DPH
€ 40.93,- € 49.52,-
Goods-container_add-to-cart
flap Popis produktu flap flap Galerie flap flap Ke stažení flap flap Dotaz na zboží flap flap Související zboží flap

Lyžařské rukavice LEOPARD RACE 100% kožené rukavice. Aniline®, TPU Khopa®, PU Khopa®, Carbon Baadan®, Primaloft®, Thinsulate®, Brushed Cotton®, Polar®, Clarino®.

Rukavice ze série Race. Tyto kožené rukavice jsou vyrobeny z telecí kůže nejvyšší kvality, takzvané anilinové kůže (Bolid anilinu®). Vnitřní struktura rukavice je tvořena Kaprotec vlákny®. Na zadní straně rukavic plní funkci ochranného systému podložky z uhlíkových vláken. Pro ochranu vnější strany ruky a zápěstí slouží polyurethanové polštářky (TPU Khopa®). Pro optimální tepelnou ochranu rukou, je uvnitř izolace Thinsulate® a Primaloft®, stejně jako antipiling fleece, který pohlcuje vlhkost. Izolace palce je obstarána pomocí tepelných podložek (Carbon Baadan®). Povrch prstů je pokryt navíc Clarino kůží®, která neztvrdne při styku s vodou a následném vysušení. Materiál povrchu rukavic v dlaňové části obsahuje silikon, který zvyšuje odolnost proti vodě a má protiskluzové vlastnosti. Tyto rukavice jsou nenahraditelné pro ty, kteří hledají perfektní uchopení, žádají plnou ochrana proti mechanickým faktorům (tření, náraz, atd.) a pohodlí.

 
 
 
 
 

Kolik je dvakrát tři?   

 


AKTUALITY